.

.

Мириси на животни мириси на воздухот, бруцозно автоматско полнење со спреј за спреј, прв ден од пролетта, 6. мл

Мириси на животни мириси на воздухот, бруцозно автоматско полнење со спреј за спреј, прв ден од пролетта, 6. мл

DEN 143.68
Износ

Животни мириси8482; е првиот постојано менување на мирисот што делува како реален живот. Овозможува до 60 дена континуиран мирис на ниско поставување. Висат на wallидот или ставете на полица или кабинет. Изберете од три поставки за да го постигнете посакуваното ниво на мирис. Мириси на животни мириси на воздухот, бруцозно автоматско автоматско полнење спреј, првиот ден на пролетта, 6,17 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите