.

.

Плод На Разбојот Машка Кулзонска Мува Избрани Боксерски Гаќи, Продолжени Големини, Пакување

Плод На Разбојот Машка Кулзонска Мува Избрани Боксерски Гаќи, Продолжени Големини, Пакување

DEN 303.68
Износ

Единственото нешто што треба да бидете расположени е повторно измислениот Плод на Боксерските Гаќички За Разбој. Секој детал вклучува нова иновација, сето тоа ќе ви помогне да го започнете денот со насмевка. На нашата долна облека и дадовме ремонт со нов дизајн на ногата што го отстранува возењето за да остане мазна под облеката и да ве одржува удобно во секоја ситуација. Новата мува има засилени шевови за подобрена поддршка, а појасот со кадифен грб е мек наспроти кожата. Големините 2 XL-3 XL имаат продолжени појаси кои ве одржуваат сигурни и пријатни, без стискање На Плодот На Разбојот Машка Кулзона Мува Избрани Боксерски Гаќички, Продолжени Големини, 4 Пакувања : 4 пакувања. Машки боксерски гаќи. Нозете не возат нагоре. Летаат и засилени рабови обезбедуваат дополнителна поддршка. Фитили влага. Кадифен поддржан појас. Вистинските бои може да варираат. Таг-слободен. 100% памук. Плод НА Разбој Ставка Број 4ББ76КХ.

R

Им се допаѓа и на купувачите