.

.

Xподот ароматерапија магла фонтана арома дифузер бела влезна контрола, висока, сина боја

Xподот ароматерапија магла фонтана арома дифузер бела влезна контрола, висока, сина боја

DEN 3.00
Износ

Зафатете ја секоја просторија со создавање на мирна амбиент со фонтаните на маглата X Brand. Додека комбинирате современ дизајн со технологијата, оваа фонтана станува идеална за употреба во кој било простор од вашиот дом каде што сакате да се опуштите по бурниот ден. Дифузирајте ги омилените есенцијални масла и доживејте дополнителна влага, помека кожа, енергичен и мирен сон. Студената магла природно го навлажнува воздухот што го дишете, додека е совршен додаток на вашиот домашен декор. Додадете интрига и модерен изглед со линијата на фонтани на маглата X Brand. Нови и подобрени карактеристики : Доаѓа со влезна контрола, 4 нозе заоблен штанд наместо 3 за подобра стабилност, удобен прекинувач за вклучување/исклучување и подебело, потрајно стакло за дизајн. Неколку начини на осветлување. Имате можност да ја исклучите светлината додека се мачи . разноврсна употреба : може да се користи како дифузер за ароматерапија, овлажнител или ноќно светло. Овој уникатен уред за создавање магла работи само со вода за да предизвика волшебна атмосфера . 12 LED светла за промена на бојата : Светлата постојано ги менуваат боите и произведуваат мистична ароматична магла што може да се опушти и да го подобри вашето расположение. Одличен акцент на вашиот дом, канцеларија или бањата!.

R

Им се допаѓа и на купувачите