.

.

1 10CT TDW Diamond 10K жолто злато кластер двојно ореолски прстен за ангажман

1 10CT TDW Diamond 10K жолто злато кластер двојно ореолски прстен за ангажман

DEN 3.00
Износ

Таа е најневеројатната жена, чест ја со најневеројатниот прстен за ангажман на дијаманти. Двојна граница на треперливи тркалезни дијаманти го обвиткува овој центар на кластерот во пенлива прегратка, додека дополнителни тркалезни дијаманти го украсуваат прстенот. Империјал 1/10 CT TDW Diamond 10 K жолто злато кластер двојно ореолски прстен за ангажман.

R

Им се допаѓа и на купувачите