.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Repreve Classic Straight Flys Jeans со контрола на стомакот

Terra & Sky Women's Plus Size Repreve Classic Straight Flys Jeans со контрола на стомакот

DEN 680.64
Износ

Класичните фармерки со права нозе со вградена контрола на стомакот сигурно ќе станат ваш тексас за сезоната. Тие изгледаат и се чувствуваат неверојатно! Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Тера приближно. In Seam : 30,5 "; Petite : 28.5". Права нога; Должина на глуждот. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Вграден панел за слабеење. 77% памук/21% Repreve® полиестер/2% еластан. Машина за перење. Увезени. Класичен директен нозе ревидира тексас фармерки за плус големина жени од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите