.

.

Барајќи дупчиња Денот На Вљубените Жени Секси Долна Облека Чипка Бебешка Кукла Г-Стринг Танга Долна Облека Ноќна Облека БК XL

Барајќи дупчиња Денот На Вљубените Жени Секси Долна Облека Чипка Бебешка Кукла Г-Стринг Танга Долна Облека Ноќна Облека БК XL

DEN 3.33
Износ

5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.Тип На Шема : Цврст3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.Стил : Секојдневен, Сексиматеријал : Полиестер што добивате : 1 Комплет Жени Секси Долна Облека2.Ултра мазно чувство на допир, секое вредно разгледување на дизајнот.1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.Како да се мие : Рачно Перење Ладен Пол : Жени Прилика : Сексисезона : Лето, Пролет4.Ве прават супер секси и заводливи.Должина на ракавот : дизајнот На модерен изглед без Ракави ве прави попривлечни. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Денот На вљубените Подарок. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите