.

.

GreenDecor Полистер 5x7ft Зимска Сцена Фотографија Позадини Ѕвезденото Небо Снег Сцена Позадина За Фотографирање Позадина Реквизити

GreenDecor Полистер 5x7ft Зимска Сцена Фотографија Позадини Ѕвезденото Небо Снег Сцена Позадина За Фотографирање Позадина Реквизити

DEN 624.00
Износ

Материјал : Висококвалитетен Полистер . Големина : 5х7фт (2,2 х 1,5 м). Само позадина!Манчин Washable.No брчки.Позадина Со Горниот Џеб на Столбот.Мала Тежина, може Да се Преклопи и Лесен за носење.Идеален за свадба, забава, новороденче, деца и фотографија на производи, како и за видео позадини,совршени за телевизиски ѕид, видео продукција и дигитална фотографија. Материјал : Висококвалитетен Полистер . Големина : 5х7фт (2,2 х 1,5 м). Само позадина!. Манчин Washable.No брчки.Позадина Со Горниот Џеб на Столбот. Мала Тежина, може Да се Преклопи и Лесен за носење. Идеален за свадба, забава, новороденче, деца и фотографија на производи, како и за видео позадини,совршени за телевизиски ѕид, видео продукција и дигитална фотографија.

R

Им се допаѓа и на купувачите