.

.

Машка морнарица ватиран спортен палто

Машка морнарица ватиран спортен палто

DEN 1007.84
Износ

Renoir Men's Navy Quilted Notched Lapel Sports Coat, Closure : 3-Button, Material : Nylon, Style : Three Button, Care Instruction : Dry Clean, Size : S, L, 3 XL, M, 4 XL, 2 XL, XL, Color : Blue, Точна боја : морнарица сина. Дизајниран да биде уникатен, морнарицата сино ватирана спортувана палто Лапел од Верно Мода е модерното ажурирање на традиционалниот блејзер. Разновидноста е името на играта, бидејќи можете да го носите како палто или блејзер во зависност од вашите потреби. Овој супер мек најлон со лесна тежина делумно наредена јакна има контрастна јака од јака од корпорација, џебови од долниот дел од размавта, заварен џеб на градите, три внатрешни џебови, две манжетни за работа, манжетни за лактот, палки на лактот и двојни странични отвори. Стилот, вклопувањето и функцијата на оваа јакна го прави прекрасен додаток на вашата гардероба.

R

Им се допаѓа и на купувачите