.

.

Бурбери Усна И Образ Цут, Не. Афион, 0. оз

Бурбери Усна И Образ Цут, Не. Афион, 0. оз

DEN 832.00
Износ

Опис На производот Инспириран Од сјајната боја на расцутената англиска градина, Цветањето На Усните И Образите За Убавина Од Бурбери е формула што може да се изгради и дава боја на образите и усните додека останувате транспарентни на кожата. Неговата воздушна, жива текстура нуди невидена сензуалност што ја замаглува секоја несовршеност за да создаде мазна сјајна мат завршница, како површината на свеж ливче Бурбери Усна И Цут На Образите - # 09 Афион За Жени, 0,12 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите