.

.

Машки тенок панталони за машка двојка

Машки тенок панталони за машка двојка

DEN 319.52
Износ

Носете ја марката што трае. Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за оние кои бараат врв на стилот во нивното секојдневно носење. Izod Most Comfort Shartирки за истегнување на Twill Castrets има ткаенина за истегнување за исклучителна удобност и лесно движење. Овие панталони имаат стајлинг од 5 џеб и доаѓаат во тенок вклопување. Носете ја марката што трае. Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за оние кои бараат врв на стилот во нивното секојдневно носење. Izod Most Comfort Shartирки за истегнување на Twill Castrets има ткаенина за истегнување за исклучителна удобност и лесно движење. Овие панталони имаат стајлинг од 5 џеб и доаѓаат во тенок вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите