.

.

Марвел Одмаздници Железен Човек Виглер Освежувач На Мирис На Ванила

Марвел Одмаздници Железен Човек Виглер Освежувач На Мирис На Ванила

DEN 1.00
Износ

Официјално лиценциран марвел стрип производ Прибл. димензии-6,25" инчи (долго) х 2,5 " инчи (широк)Свеж мирис На ванила гледајте како се мрда додека возите. Собери ги сите!Вклучува јамка за прицврстување, Не е потребно склопување Сега Железниот човек може да патролира во внатрешноста на вашиот автомобил за да се бори против непријатните мириси и гадните мириси. Овој марвел карактер виглер главата освежувачи на воздухот доаѓа во свеж ванила мирис. Железниот Човек лесно виси од низата и може да се врти околу ретровизорот, копчето за рачка или на кое било друго место каде што сакате одличен мирис на мирис.

R

Им се допаѓа и на купувачите