.

.

Крилон Супер Брзо Зафат Спреј Лепило, оз

Крилон Супер Брзо Зафат Спреј Лепило, оз

DEN 1071.84
Износ

Ова лепило ги поврзува лесните површини за неколку секунди и се суши силно и трајно без неуредно чистење, без капе или долго време на чекање. Идеален е за лепење дрво, метал, пластика, керамика, ткаенина, хартија, машина за хартија, занаети од хартија, картон, стиропор, филц, фотографии, лента, декупаж, страници со белешки и многу повеќе. Без киселина, Без брчки, Создадете мазна, флексибилна врска.

R

Им се допаѓа и на купувачите