.

.

Серенелајф Лак Бимини Капак На Горниот Брод Со Рамка Со Двојни Ѕидови, Сива Боја

Серенелајф Лак Бимини Капак На Горниот Брод Со Рамка Со Двојни Ѕидови, Сива Боја

DEN 2.33
Износ

Победете ја топлината и држете ги работите засенчени на палубата додека поминувате еден ден надвор на езерото со пријателите И семејството Со Спокојниот Живот 3 Лак Бимини Горниот Капак На Бродот Со Алуминиумска Рамка со Двојни Ѕидови. . Овој капак на брод со алуминиумска рамка со двојни ѕидови има предни ремени за држење и задни потпорни краци. Конструиран е со двојно преклопени шевови за крајна сенка и издржливост. Тој е водоотпорен и ОТПОРЕН НА УВ, така што може да ги издржи елементите дожд или сјај. Инсталирањето е ветре и ќе го прикриете овој брод и ќе трчате точно на време за вашето следно патување по езеро. . Овој комплет вклучува (2) цевки, (3) попречни шипки, (1) крошна со подигање за складирање, (2) задни столбови за поддршка и (1) хардверска кутија. . Чувајте ги работите ладни и избегнувајте изгореници од сонце Со Спокојниот Живот 3 Лак Бимини Горниот Капак На Бродот Со Алуминиумска Рамка со Двојни Ѕидови. Издржлив, 1-инчен капак од алуминиумска рамка со двојни ѕидови ја обезбедува потребната нијанса треба да имате добар ден на езерото. Карактеристики предни ремени за држење и задни потпорни краци за дополнителна безбедност. Вклучува соодветна чизма и целиот хардвер потребен за брза и лесна инсталација. Крошна е дизајнирана со двојно преклопени шевови за крајна заштита од сонце. Водоотпорен и ув-отпорен дизајн издржува елементи дожд или сјај. Комплетот вклучува : (2) цевки, (3) попречни шипки, (1) крошна со подигање за складирање, (2) задни столбови за поддршка и (1) хардверска кутија. Платно материјал : морски одделение 600 негира полиестер. Рамка материјал : 1-инчен двоен ѕид алуминиумски цевки. Ув заштита достигнува ниво 4. Постојаност на бојата-светлина> : 4.5 AATCC_16.3. Боја : Сива. Димензии( L x w x H) : 72 x 54-60 x 46 инчи. Тежина : 15,74 фунти. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите