.

.

Оригинално Копче За Контрола НА Ge WB03K10218

Оригинално Копче За Контрола НА Ge WB03K10218

DEN 303.84
Износ

Ова вистинско контролно копче GE е вистински дел за замена НА GE за шпорет. Тој е компатибилен со ШПОРЕТОТ ГЕ и се користи за вклучување и прилагодување на топлината на шпоретот. Делот е сместен на надворешниот преден панел на апаратот. Овој производ е пластичен и бел. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вистинско Копче За Контрола на ГЕ. Вистински ге замена дел. Боја : Бела. Материјал : Пластика. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и бројот на моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

R

Им се допаѓа и на купувачите