.

.

16 Кари Келер Круг Фау Монголски Перница

16 Кари Келер Круг Фау Монголски Перница

DEN 479.84
Износ

Прекрасно меки и едноставно насекаде совршени, нашата тркалезна перница од монголско крзно од вештачко крзно е модерна колку што е пријатна. Оваа тркалезна топка од мека пената е гламурозно вештачко монголско крзно, додавајќи стил, топлина и текстура во вашиот животен простор. Задниот дел има мазна обоена за да одговара на микроминк што ја комплетира перницата. Тркалезната форма ќе го привлече вниманието, што ќе ја направи идеална перница за фрлање да се користи сам или слоевит со перници со различни форми и големини за да се создаде удобна пријатна оаза во која ќе скокнете по долг ден. Оваа перница е исполнета со полиестер, има димензии 16х3х16" и може да се исчисти на самото место и да се исуши на воздух по потреба. Акрилна Мешавина Вештачки Монголски. Мазна обоена за да одговара на микроминк назад. 16" Тркалезна Перница. Полиестер Исполнет. Совршена секојдневна перница за акцент за фрлање преку креветот, софата или столот за акцент. Самото Место Е Чисто. Зашиено Затворање.

R

Им се допаѓа и на купувачите