.

.

Ова Сме Ние Дрво Врамени Ѕид Уметност

Ова Сме Ние Дрво Врамени Ѕид Уметност

DEN 3.33
Износ

Покажете ја вашата семејна гордост со Преголемата Ѕидна Уметност"ова Сме Ние". Каков исклучителен начин да им дадете до знаење на најблиските како навистина се чувствувате со оваа рачно изработена табла испечатена со зборови ова Сме ние" во црн фонт на скрипта и врамен во природно дрво изложено во вашиот дом. Тие моќни зборови се длабоки, и со големина со димензии 32" W x 1" d x 12" H, оваа врамена ѕидна уметност сигурно ќе даде импресивна изјава. Модерниот стил на фарма во неутрална палета ќе работи со која било шема на бои во просториите. Вклучува прикачен Д-прстен на грбот за лесно закачување. Бренд : - Домашен Декор. "Ова Сме Ние" Дрво Врамени Ѕид Уметност. Ширина На Производот : -32. Висина На Производот : -12. Длабочина На Производот : -1. Боја : - Природно, Бело. Материјал : -50% Дрво, 50% МДФ. Стил : - Модерна Фарма. Точка број#373197.

R

Им се допаѓа и на купувачите