.

.

Мажи Палта Царинење Мажи Обични Дебели Памучни Обложени Печатење Со Не-Позиционирање Со Качулка Со Патент Јакна Враќање Црвено 14

Мажи Палта Царинење Мажи Обични Дебели Памучни Обложени Печатење Со Не-Позиционирање Со Качулка Со Патент Јакна Враќање Црвено

DEN 2.33
Износ

Мажи Обични Дебели Памучни Не-позиционирање Печатење Качулка Шевове Јакна Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Aut/Зима Пол : Мажи Прилика : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : должина На Акрилни Ракави : Тип На Шема На Долги Ракави : Стил На Решетка : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : Машка Кошула Од 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 115см/45.28 "Рамо : 46см/18.11" Ракав : 67см/26.38 "Должина : 73см/28.74". Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 68см/26.77 "Должина : 74см/29.13". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 125см/49.21 "Рамо : 130см/51.18" Ракав : 69см/27.17 "Должина : 75см/29.53". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 70cm/27.56 "Должина : 76cm/29.92" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Биста : 135cm/53.15 "Рамо : 50cm/19.69 " Ракав : 71cm/27.95" Должина : 77cm/30.31" . Големина : XXXL Големина : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 140cm/55.12 "Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 72cm/28.35 "Должина : 78cm/30.71" Мажите Палта Дозвола Мажи Повик Дебели Памук-обложена Печатење Не-позиционирање Качулка Патент Јакна Враќања. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Мажите Палта Дозвола Под 2 20. Менс Палта И Јакни Дозвола. Машки Палта на Дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите