.

.

Гладната Мачка Чека Оброк Градина Знаме

Гладната Мачка Чека Оброк Градина Знаме

DEN 143.68
Износ

Знамето на модната градина не вклучува бандера.Големини : приближно 12 " (Л) х 18"(Ж), 28"(Л) х 40 " (Ж) .Карактеристики : ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.Функции : Добредојдовте гости во вашата домашна градина со ова сезонско знаме. Знамето на модната градина не вклучува бандера. Големини : приближно 12"(Л) х 18"(Ж), 28"(Л) х 40 " (Ч) . Карактеристики : ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Функции : Добредојдовте гости во вашата домашна градина со ова сезонско знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите