.

.

Машки панталони за брзо сушење на плажа лабави шорцеви за пливање машки стебла За пливање Жолта машка долна облека 3XL

Машки панталони за брзо сушење на плажа лабави шорцеви за пливање машки стебла За пливање Жолта машка долна облека 3XL

DEN 281.44
Износ

Машка Долна Облека Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Шорцеви За Пливање специфики За Вежбање Пол : Мажи Сезона : Летна Ставка Карактеристика : Удобно, Дише, Материјал : Полиестерски Стил : Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Машка долна Облека Полиестер Еластична половина И затворање на влечење Функционална облека за секојдневно,празници,активности На плажа Вклучува : Еден Пар Панталони Големина Детали Големина Должина Колк Половината ХХХЛ 39см/15,35" 120см/47,24" 90см/35,43" Големина : хххл Должина : 39см/15,35" Колк : 120см/47,24" ПОЛОВИНАТА : 90см/35,43" Табела Со Големина : големина : м должина : 37см/14,57" колк : 96см/37,80" Половината : 74см/29,13"големина : L Должина : 37cm/14.57" Колк : 102cm/40.16" половината : 78cm/30.71"Големина : Xl Должина : 38cm/14.96" КОЛК : 108 CM/42.52" Половината : 82cm/32.28"големина : xxl должина : 38cm/14.96" Колк : 114 CM/44.88" половината : 86см/33,86"Големина : Хххл Должина : 39см/15,35" колк : 120см/47,24" Половината : 90см/35,43" ?Елфиндеа машки панталони за брзо сушење на плажа лабави шорцеви за пливање машки стебла За пливање Жолта машка долна облека 3 XL. ?за машката долна облека материјал : Полиестер. ?за пливање стебла мажи боја : Жолта. ?Висококвалитетен материјал : машката долна облека е изработена од мека, еластична и мазна ткаенина и не е лесно да исчезнат. ?Повод : стебла за пливање мажите се погодни за летна плажа, пливање, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и одмор,. ?Совршен подарок : машката долна облека е совршена за мажи од сите возрасти. Можете сами или да ги подарите овие костими за капење на вашето момче/пријател/соученик/тато/дедо. ?Висококвалитетна услуга : ние ќе ви служиме сесрдно и ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по продажбата за мажите за пливање.Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нас~ви посакуваме среќен шопинг~.

R

Им се допаѓа и на купувачите