.

.

Jогерс од руно на Тони Хок Момци, 2-пакувања, големини со 4-16

Jогерс од руно на Тони Хок Момци, 2-пакувања, големини со 4-16

DEN 591.68
Износ

Совршено суптилно, ништо друго освен основно. Овие џогери од руно од Тони Хоук дефинитивно ќе станат ново одење за него. Совршен за училиште или игра, направена во мека и лесна мешавина од памук за леснотија. Обезбедувајќи целодневна удобност, овие пријатни панталони се во тренд со опуштено вклопување за секојдневно носење. Сега во две пакувања заштедуваат пари! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете стил со жици на вратоврска. Ockебови : 2 џебови од двете страни. Карактеристики : Лесно прилагодено за движење со доверба. © Тони Хок, сите права се задржани. Момчињата од руно џогери од Тони Хоук.

R

Им се допаѓа и на купувачите