.

.

Фустани За Жени Тркалезно Деколте Цветни Макси Фустани До Глуждот Модни Макси Фустани Сини М

Фустани За Жени Тркалезно Деколте Цветни Макси Фустани До Глуждот Модни Макси Фустани Сини М

DEN 268.16
Износ

КСЦИККД Фустани За Жени Тркалезни Деколте Кратки Ракави Цветни Макси Фустани До Глуждот Модни Макси Фустани. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Black Size : S, M, L, XL, Xxltheknesson : Лесен И Дише Сезона : Пролет/Лето/Fall Style : Одмор, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен одмор пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Фустан. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : Лесен, удобен и пријателски за кожата. Изработени од висококвалитетен и висока густина 95% Полиестер, 5% Спандекс. Повод : можете да го носите овој прекрасен фустан за да шетате на плажа со вашите пријатели и да направите убави слики; можете исто така да го носите за да одите на состанок со вашата сакана, овој фустан ќе ве направи гламурозен пред вашиот љубовник; секако дека можете да го носите и на забава, носењето нема да направи да изгледате непостоечки во толпата. Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар. Карактеристика : Женски фустани; Тркалезно Деколте ; Краток Ракав ; Должина На Глуждот ; Цветни. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!.

R

Им се допаѓа и на купувачите