.

.

онхуон дами неправилна шема контраст halterneck длабоко v-вратот отворен грб кардиган

онхуон дами неправилна шема контраст halterneck длабоко v-вратот отворен грб кардиган

DEN 3.33
Износ

Дами неправилна шема контраст halterneck длабоко V-вратот секси отворен грб cardigan Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни3.Добро дизајнирана,опуштена, есента ве прави попривлечни4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно5.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Пролет И Лето, aut,зимски пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Акрилна Шема : неправилен стил на шема : Секојдневен,сексислав должина : целосна : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени shirt Size Bust Waist Length S64-74cm/25.20-29.13"64-74cm/25.20-29.13"40cm/15.75"M68-78cm/26.77-30.71"68-78cm/26.77-30.71"42cm/16.54"L72-82cm/28.35-32.28"72-82cm/28.35-32.28"44cm/16.93"XL76-86cm/29.92-33.86"76-86cm/29.92-33.86"46cm/17.32"Size : SBust : 64-74cm/25.20-29.13"Waist : 64-74cm/25.20-29.13"Length : 40cm/15.75"Size : MBust : 68-78cm/26.77-30.71"Waist : 68-78cm/26.77-30.71"Length : 42cm/16.54"Size : LBust : 72-82cm/28.35-32.28"Waist : 72-82cm/28.35-32.28"Length : 44cm/16.93"Size : XLBust : 76-86cm/29.92-33.86"Waist : 76-86cm/29.92-33.86"Length : 46cm/17.32" женски летни врвови. шорцеви за жени. женски шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите