.

.

Brinley Co. Womensенски екстра широко широко чипка за чипка за возење со чипка за возење

Brinley Co. Womensенски екстра широко широко чипка за чипка за возење со чипка за возење

DEN 716.64
Износ

Влезете во необичен нов багажник за возење со Cargase Extra Bide Cale Boot од Brinley Co. Овој багажник за возење има бадемово пети, потресено боење и уникатен детал за чипка на цик -заг, по должината на страните на багажникот со детали за тока во дно. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите