.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Богата Бањарка, Розова Божур, 0-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Богата Бањарка, Розова Божур, 0-Месеци

DEN 399.84
Износ

Хадсон Бебе Памук тери бања облека е пријатна и абсорбента бебе облека која е оптимална за употреба по бебето бања. Нашата наметка содржи слатки отпечатоци и дезени за вашето малечко. Направена со тери богат со памук, нашата наметка е мека и удобна за совршено чувство на рацете на кожата на вашето бебе. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Богата Бањарка, Розова Божур е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Пријатна, абсорбента бебешка бањарка. Направено со 80% памук и 20% полиестер. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Пријатно, топло и удобно за секојдневна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите