.

.

Ахгли Компанија Внатрешна Правоаголна Модерна Лумбална Перница Од Средината На Векот, од

Ахгли Компанија Внатрешна Правоаголна Модерна Лумбална Перница Од Средината На Векот, од

DEN 1.00
Износ

Средината На Векот Модерна Урбана Внатрешна Светло Чеша Сива Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 инчи. Стилска лумбална перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска лумбална перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 13х19 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

R

Им се допаѓа и на купувачите