.

.

Нурисон Астра Машина Персиска Сина Слонова Коска 3 '3 5 ' Површина Килим

Нурисон Астра Машина Персиска Сина Слонова Коска 3 '3 5 ' Површина Килим

DEN 852.32
Износ

Од симпатични детски килими до дизајни на тепих инспирирани од Гроздобер, Колекцијата За Перење Машини Астра има се. Секој стил е завршен со брилијантен трепет што се поместува под различна светлина и кадифена мазна текстура на која ќе сакате да одите. Дизајнирани за зафатени домаќинства, Астра Машината Што Може Да Се Пере е ветре за чистење-едноставно фрлете ја во машината за перење! Гроздобер се среќава со модерен со овој персиски килим Од Колекцијата Астра Машина За Перење. Одликувајќи се со вешто избледена цветна шема на медалјон во сина боја, класичниот дизајн е подобрен со брилијантен сјај што се менува во тонот под различно осветлување. Овој тепих инспириран од гроздобер може да се пере во машина за чистење без врева, што го прави идеален додаток на зафатените домаќинства со домашни миленици и деца. Персискиот килим што се пере додава гроздобер шарм на вашиот декор. Не-пролевање, изградба со низок куп. Треперливите предива ги менуваат тоновите во различна светлина. Лесно за чистење : Фрлете во машина за перење и исушете ја на воздух. Комерцијална машина за перење се препорачува за поголеми килими. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

R

Им се допаѓа и на купувачите