.

.

Мармонт Хил Лимони И Портокали Платно Ѕид Уметност

Мармонт Хил Лимони И Портокали Платно Ѕид Уметност

DEN 3.00
Износ

Оваа Уметност На Платно Од Лимони и Портокали Ќе и даде на вашата соба излив на цитрус без целиот хаос со ова прекрасно платно со шест растенија во саксии од портокали и лимони, секое тенџере и растение со различна големина. Дајте ја вашата соба допир на природата со ова слатко и рустикално парче. Гордо ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Ликовна уметност платно печатење Од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите