.

.

EastSport Supreme Deluxe Clear Tote со зглоб, розови ленти со плажа

EastSport Supreme Deluxe Clear Tote со зглоб, розови ленти со плажа

DEN 192.00
Износ

Авантурата го чека вашиот секој Бек и јавете се со East Sport Supreme Deluxe Clear Tote! Однесете го овој товар со вас на плажа, паркот, па дури и на прошетка во паркот, овој супер-симпатична, стилска тота е спакувана со џем со одлики што сигурно нема да ги разочараме! Натоварен со преден лесен пристап џеб, ултра складирање со висок капацитет и безбеден главен оддел за патент, го прават овој исклучително прекрасен тоте на торбата "go-to " на сезоната! 100% јасен ПВЦ материјал со полиестерска трим; Издржлива конструкција. Голем главен оддел со горно затворање на патент. Преден џеб; Лесни патенти за летање. Бесплатен чист рачен зглоб; Димензии : 5 ”x 8”. Големина : 18 "x 15" x 6 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите