.

.

Нема граници на предниот дел на предниот дел на кардиган и здолниште на јуниори, 2-парчиња

Нема граници на предниот дел на предниот дел на кардиган и здолниште на јуниори, 2-парчиња

DEN 1142.56
Износ

Ниту еден сет на кардиган и здолниште на границите не е стилска облека од глава до пети! Совршено за денот и потоа, со промена на чевлите, лесно се претвора во ноќен изглед. Текстурираната ткаенина на ребрата е придружена со метални прилепувања од сребро-тон за сјајно допир. Со безбедни странични страни на здолништето со моливи и кардиган со кратки ракави пред-пред-рака, ова две парчиња е добредојден додаток на вашата гардероба и исто така може да се носи одделно. Исклучиво на. Материјал : 78% Рејон/22% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : горе и здолниште. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. TOP : опремена; V-врат; кратки ракави; предвремено копче предно; ребро ткаенина. Здолниште : опремено; Миди силуета; должина на коленото; копчиња за прицврстување на страна; ребро ткаенина. 2-парчиња предно и здолниште поставено за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите