.

.

Графички врвови со кратки ракави со слатка пеперутка, здолништа и хеланки, мешавина и натпревар, сет на облека од 4 парчиња, големини 4-16

Графички врвови со кратки ракави со слатка пеперутка, здолништа и хеланки, мешавина и натпревар, сет на облека од 4 парчиња,

DEN 1.33
Износ

Стилот го направи лесен за вашето малечко со оваа облека од 4 парчиња поставена од слатка пеперутка! Дизајнирано со слатки графички отпечатоци и живописни бои, овој сет е победник за сите прилики. 4-парчиња сет вклучува : две маици; здолниште и хеланки. Врвови : вратот на екипажот; Графички принт од предната страна. Здолниште : стајлинг за влечење; еластична половината. Легави : влечење на стилизирање; еластична половината. Маици : 100% памук; Здолниште и хеланки : 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. 4-парчиња маица, здолниште и хеланки облеки поставени за девојчиња од слатка пеперутка.

R

Им се допаѓа и на купувачите