.

.

Еднорози Патент Пот Кошула Патент Дуксер Носорозите Се Само Буцкасто Пиење

Еднорози Патент Пот Кошула Патент Дуксер Носорозите Се Само Буцкасто Пиење

DEN 2.67
Износ

Опис : Еднорозите не се имагинарни-тие само се кријат! Секој носорог е прекрасен еднорог кој само чека да се ослободи. Овој Дуксер Со Патент им дава до знаење на луѓето дека ја препознавате внатрешната убавина. Вие не ја оценувате книгата според нејзината корица и сигурно не ги осудувате носорозите за нивните надворешни појави! Не можеш така да навредуваш еднорози! Овие се само малку големи коски!Овој Патент дуксер го покажува вашиот чуден раб, истовремено истакнувајќи ја вашата хуманитарна страна. Треба подобро да се грижиме за загрозените видови! Раширете важна порака со насмевка кога ја носите омилената Буцкаста Качулка Од Еднорог.SKU : 14 C340-18600-Ryl-Sky Карактеристики : Мерења : Големина На Градите/Должина Измерена Со Обем На Торзото : ГОЛЕМИНА МАЛИ мерки 40. околу торзото & 27" " од рамо до цвест. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е општа УНИСЕКС исечена облека.". ФИТ И КАРАКТЕРИСТИКИ-Вклучува двојна обложена хауба со кабел за влечење што одговара на бојата. Овој унисекс графички дуксер со качулка е целосна редовна големина на младоста, нема странични шевови и не е заострен. Овој тип на качулка е за стандардно вклопување. Направено со издржлив материјал за храброст на елементите, можете да се чувствувате топло и удобно во текот на целата година, без разлика што ќе ви се најде на патот. - Машинско перење, не пеглајте. -. ГОРДО ДИЗАЈНИРАНИ И ПЕЧАТЕНИ ВО САД - ние ја користиме најновата технологија и еколошки мастила за супер меко чувство во нашиот објект. Покажете ја вашата гордост и патриотска поддршка за Нашиот Мал Град Американски бизнис со носење на нашата квалитетна облека. Печатењето може да изгледа помало на поголеми димензии & боите на сликата може малку да се разликуваат врз основа на вашиот екран. ЕДНОРОГ ПАТЕНТ ДУКСЕРИ : дали верувате во магични суштества? Со нашите дизајни На Еднорог, секој може да биде верник. Мит или легенда, овие магични коњи оживуваат со нашата облека за еднорог. Верниците на еднорогот ќе се соберат кога ќе ја носат оваа магична кошула. Дали познавате некој што верува? Обезбедете им подарок што ќе го сака секој обожавател НА ЕДНОРОГ.

R

Им се допаѓа и на купувачите