.

.

Женски Еластични Половината Се Претвори Панталони Цветни Тексас Фармерки Лето Исечени Панталони

Женски Еластични Половината Се Претвори Панталони Цветни Тексас Фармерки Лето Исечени Панталони

DEN 3.00
Износ

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Производ Features:Material : Polyester Pattern : Floral Occasion : Casual Accents : Pockets Season : Spring/Autumn Department : Women Waistline : Тип На Еластична Големина На Половината : Редовен Стил : Директно : Возраст Од 18-35 Години Нега На Облека : Рачно Миење : Еластичен Тип На Половината : Содржина На Пакетот Панталони : 1 х Фармерки За Оваа Ставка (имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.5.Процесот на измиен тексас може да предизвика мало отстапување во бојата.Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Полиестер. Шема : Цветни. Повод : Повик. Стил : Директно. Сезона : Пролет/Aut.

R

Им се допаѓа и на купувачите