.

.

Чудо на нација холографски сандал со нозе

Чудо на нација холографски сандал со нозе

DEN 479.84
Износ

Сјајни и слатки, овие сандали за девојки за мали деца имаат удобно контурирано стапало и прилагодливи ленти за пријатно вклопување. Не -обележување на влечење на влечење и потпетица со мека постава помагаат овие чевли за девојчиња за деца да бидат пријатни за целодневно носење. Се лизга на. Отворен пети. Прилагодливи ленти. Удобно контурирано стапало. Влечење, не-означување на надворешната страна. Мека постава. Подредена пета. Треперлив холографски дизајн. Ткаенина горна. Ева надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Холографски сандали за девојчиња за мали деца од Wonder Nation. Материјал : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите