.

.

Madden Girlsенски женски Омега платформа за облекување сандали

Madden Girlsенски женски Омега платформа за облекување сандали

DEN 272.00
Износ

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Омега има минималистички дво-парчен дизајн, нагласена од бујна платформа и висока блок-потпетица која не само што додава интерес за вашиот изглед, туку ќе ви помогне да бидете удобни додека се снаоѓате низ подот за танцување. Носете го со најобичните фустани или омилениот пар фармерки - тој е исто толку разноврсен колку што е стилски. Материјал : Горна/постава : полиуретан; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета 1,25 "Платформа. Затворање на чевли : Прилагодлива лента за глуждот со затворање на токи. Ширина на чевли : Средна. Удобност Карактеристики : лесно постепено стапало; дво-парчен дизајн; платформа. Womenенски Омега платформски сандали од Мадден Девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите