.

.

Нови Колекции НА Килими MIR235C-9-Боја: Сива, Дизајн: Цврста И Тонска, Форма: Преголема, Големина: 14 'L 10' W

Нови Колекции НА Килими MIR235C-9-Боја: Сива, Дизајн: Цврста И Тонска, Форма: Преголема, Големина: 14 'L 10' W

DEN 1.00
Износ

Нови Колекции НА Килими MIR235 C-9 Mirage предизвикува слики Од холивудски гламур со својот софистициран тон на тон шема создадена во органско вискозно предиво што го имитира изгледот и чувството на свила. Мекиот елегантен килим е практичен колку што е убав и рачно изработен од квалификувани занаетчии во Индија. Материјал : Волна/Вискоза Куп. Ширина На Производот : 10'. Должина На Производот : 14'. Колекција : Мираж.

R

Им се допаѓа и на купувачите