.

.

Кингстон Месинг KBX8130Z Милениум Три-Рачка Када И Туш Славина, Мат Црна

Кингстон Месинг KBX8130Z Милениум Три-Рачка Када И Туш Славина, Мат Црна

DEN 2831.84
Износ

Интегрирањето на еклектичниот стил во вашиот дом е лесно со овој класичен дизајн на оваа када и славина за туширање. Комплетно со вкрстени рачки што лесно се вртат, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и премиум мат црна завршница за тела што ќе трае со години. Внатрешниот хардвер на вентилот е вклучен за ваша употреба. Висококвалитетна конструкција од месинг и легура на цинк. Издржлив кертриџ без миење. Абс изградба туш. 1/2-14 нпт врска. 7.0 GPM/26.5 LPM када излив проток на вода во 80 PSI. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на туш на 80 ПСИ. Вкрстени Рачки за Лесно ротирање. 4-13/16" када излив. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Неметални прилагодливи тушеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите