.

.

Тој човек „како правиш“ машка графичка мета

Тој човек „како правиш“ машка графичка мета

DEN 207.84
Износ

Канајте го вашето внатрешно дете со оваа машка графичка маичка со вашиот омилен лик тој човек. The Heather Grey Tee го прикажува популарниот цртан филм со фразата "како правиш '? " До него. Носете ја оваа супер-мека мета со фармерки, какис или шорцеви за забавен и опуштен изглед. Ова прави забавен подарок за таа посебна личност во вашиот живот, кој беше голем обожавател на тој човек како дете. Ова е официјално лиценциран производ на Dream Works. Доаѓа достапно во најразлични големини за да можете да го најдете идеалното вклопување. Соберете ја оваа носталгична кошула и оживејте ги вашите претходни години. Супер мека машка графичка маичка : Памук полиестерска кошула е мека и пријатна. Тој човекот е го карактеризира популарниот карактер со фразата, „Како правиш“? “. Достапно во : Хедер Греј. Достапни големини : S, M и L. Официјално лиценциран производ на Dream Works.

R

Им се допаѓа и на купувачите