.

.

Лесна тежина ја разоткрива платформата за платформа за крст на крстот, слајд сандали во злато

Лесна тежина ја разоткрива платформата за платформа за крст на крстот, слајд сандали во злато

DEN 0.33
Износ

Запрете ги основите со стил оваа сезона во овие клинови за платформа за слајдови. Овој клин со висока платформа е прикажан со текстуриран материјал од плута, густ рафлиран вкрстена лента горниот и завршен со перничена манџа и гумена надворешна плоча. Богат лажен материјал ПУ го горниот со ПУ -обложена влошка и гумена надворешна боја. 3 инчи пета.

R

Им се допаѓа и на купувачите