.

.

Благородна куќа Аниса ткаенина Чаир, Темна беж и еспресо

Благородна куќа Аниса ткаенина Чаир, Темна беж и еспресо

DEN 1424.00
Износ

Добијте совршен современ изглед за вашиот дом со помош на удобен сет на клубови. Овој сет од два е совршен за секоја просторија во куќата со наклонети раце и убаво изработено копче со вафли. Направени со цврсто дрво, нозете доаѓаат во заострен стил за да помогнат во завршувањето на современото чувство за вашиот дом. Не само што овој сет на столци нуди удобен простор за да се опуштите, туку и ќе му дадете на вашиот дом свеж, нов изглед без стрес за целосно редекорирање. Нобл куќа Аниса ткаенина клуб Чаир, Темна беж и еспресо : Вклучува : две (2) столици со акцент. Материјал : ткаенина или кожа кожа. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за рамки : Гума дрво. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : Еспресо. Потребно е собрание. Димензии : 27,50 инчи длабоко x 27,00 инчи широк x 30,25 инчи високи. Димензии на седиштата : 20,50 инчи длабоко x 19,25 инчи широк x 19,50 инчи високи. Висина на раката : 24,50 инчи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите