.

.

Азриски Јога Панталони За Жени Се Занимава Мода Жени Обични Панталони Јога Панталони Брзо Сушење Панталони Широки Панталони За Нозе

Азриски Јога Панталони За Жени Се Занимава Мода Жени Обични Панталони Јога Панталони Брзо Сушење Панталони Широки Панталони

DEN 1.67
Износ

Модни Женски Секојдневни Панталони Јога Панталони Панталони За Брзо Сушење Широки Панталони За Нозекарактеристики : Секојдневни јога панталони За жени Увезени Ткаенини : полиестер, еластичен, висококвалитетен, дише, мек и удобен за чувство. Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење! Дизајни : облеките за панталони за жени ве прават повеќе модни, секси и убави, ќе се лулаат додека одите, ќе направат да изгледате повитално .Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : Дневно.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекстил : Мода како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Пантизираат.Usukeuwaistlenghipxxxxl4x-Големи 16204695cm/37.40"105cm/41.34"127cm/50.00" Големина : XXXXLSize. : 4 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Waist : 95cm/37.40 "Должина : 105cm/41.34" Колк : 127cm/50.00 " Практични Дизајни : Дизајниран За јога или тренинг, спорт, тренинг, теретана, вежбање, фитнес, трчање, секојдневно носење. ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : Нема проѕирна, четиринасочна ткаенина што ја отстранува влагата за супериорна удобност. ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО : расипаниот дизајн на задникот ефикасно ја истакнува кривата на колкот, правејќи го вашиот задник да изгледа како секси сочна праска. Прилики : Фитнес,Јога,Гимнастика,Зумба,Јога,Фитнес,Трчање,Џогирање,Качување,Вежбање Во Теретана,Секојдневно, секаков вид спорт или фитнес-поврзано или секојдневно носење. Инструкции за перење : јога панталоните со висок струк се направени од висококвалитетни мешани ткаенини кои се меки и удобни, дишат, ја отстрануваат влагата и ја одржуваат вашата кожа сува, за да можете да уживате во вашиот спорт!.

R

Им се допаѓа и на купувачите