.

.

Добро Ткаени Сопствени Големина 22 Широк Тркач Нелизгачка Машина За Перење Сала За Перење Тепих Широки Стапала Долг Тркач Бруклин Решетка Црвена Геометриска Внатр?

Добро Ткаени Сопствени Големина 22 Широк Тркач Нелизгачка Машина За Перење Сала За Перење Тепих Широки Стапала Долг Тркач Бруклин

DEN 3.00
Износ

Дизајниран за крајна издржливост и одржување без грижа, овој килим е произведен за добро носење секојдневна употреба. Гумената подлога што не се лизга спречува лизгање и перење на машината значи дека секогаш е лесно да се исчисти. Тркалата се 22" широк, изберете ја вашата големина од 10 стапки. горе. Изберете ја вашата сопствена должина на сечење од 10 стапки. и нагоре. Латекс гумената подлога спречува лизгање. Својствата против лизгање го прават овој килим совршен за области со голем сообраќај. Ниската висина на купот се вклопува под вратите и не ја заробува нечистотијата. Номинална висока отпорност на абење. 100% најлон, густ ткаен, куп со јамка на ниво е отпорен на дамки и избледување. Машинско перење ладно (само без агитатор). Исушете се на ниско поставување. Користете само мијалник и фен за предно оптоварување. Исчистете го местото со благ детергент. Пристигнува фабрика валани, може да имаат мали поддршка набори од тесни пакување и складирање. Нормално се израмнува во рок од 5-7 дена. Намалете ги наборите со тркалање килим, шема нагоре и рачно масирање за да го олесните рамно. Обидете се да го поставите во сончева просторија прво, топлината помага да се олабави подлогата. Идеален тркач килим за ходници, скали, влезови, кујни и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите