.

.

Женска Антигва Црвена Каролина Урагани Почит Поло

Женска Антигва Црвена Каролина Урагани Почит Поло

DEN 2.00
Износ

Претставете Ги Вашите Урагани Во каролина со стил во секое опкружување Со оваа стилска Почит Поло Од Антигва. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Пустинската сува технологија ја отстранува влагата и ја намалува телесната температура. Материјал : 100% Полиестер. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Бренд : Антигва. И плакета. Отворете ја манжетната. Само-ткаенина јака. Увезени. Принцеза шевовите. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав. Везена графика.

R

Им се допаѓа и на купувачите