.

.

Улица јагода Далија Порцелан 6 Леб И Путер Плоча, Во собата на 6, Бела

Улица јагода Далија Порцелан 6 Леб И Путер Плоча, Во собата на 6, Бела

DEN 1.00
Износ

Грациозна и елегантна, колекцијата Далија Од Улицата 10 Јагоди додава суптилен допир на софистицираност. Со врежана шема и убаво искривени рабови, оваа чинија од порцелански леб и путер или предјадење од 6" ја прави секоја пригода посебна. Овие Десет Улични Комплети Од јагоди од 6 плочи за леб и путер или предјадење се безбедни за микробранова печка и машина за миење садови. Прави прекрасен подарок за секоја пригода или прекрасен додаток на вашите постоечки колекции. Грациозна и елегантна, колекцијата Далија Од Улицата 10 Јагоди додава суптилен допир на софистицираност. Со врежана шема и убаво искривени рабови, овој порцелански леб од 6 инчи и чинија со путер или предјадење ја прави секоја пригода посебна. Овие Десет Улични Комплети Од јагоди од 6 плочи за леб и путер или предјадење се безбедни за микробранова печка и машина за миење садови. Прави прекрасен подарок за секоја пригода или прекрасен додаток на вашите постоечки колекции.

R

Им се допаѓа и на купувачите