.

.

Финелиљубовни Мажи Шорцеви Обична Компресија Фит Компресија Фит Тенок Исправен Цврст Фитнес Армија Зелена Л

Финелиљубовни Мажи Шорцеви Обична Компресија Фит Компресија Фит Тенок Исправен Цврст Фитнес Армија Зелена Л

DEN 479.84
Износ

МАШКИ 3Д Непозициониран Хавајски Комплет За Печатење Со Кратки Ракави Маици За Вратот Модни Секојдневни Врвни Шорцеви Дводелни Шорцеви За Машка Работна Облека Тенок Фит Мулти Џебен Патент Права Нога Пет Парчиња Панталони Секојдневни Спортски Шорцеви. Машка Работна Облека Шорцеви Тенок Фит Мулти Џебен Патент Права Нога Пет Парчиња Панталони Секојдневни Спортски Шорцеви Краткикарактеристики : Сезона : Сите Шорцеви на Табла погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневно материјал : памучен стил : мода, одмор, Хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ машки шорцеви. Машки Шорцеви. Машки Карго Шорцеви. Менс Трчање Шорцеви. Атлетски Шорцеви За Мажи. Кошарка Шорцеви Мажи. шорцеви дозвола под 1 10.

R

Им се допаѓа и на купувачите