.

.

& T Samsung Galaxy Note 256 GB, Aura White - Само надградба

& T Samsung Galaxy Note 256 GB, Aura White - Само надградба

DEN 3.00
Износ

Поставете го телефонот на вашиот пријател, вашите пупки на галаксијата или уредите што се компатибилни со Qu на задниот дел од вашиот телефон за да започнете со обратно полнење. И со „Bezels“ се врати назад, Самсунг ви даде вистински епски поглед. Најнапредното пенкало на SAMSUNG сè уште. Кликнете овде за повеќе детали. Безжичен Power Share ви дава моќ да наплаќате други уреди. Ракува со вашите податоци во трепкање на око. Откупете ја вашата понуда 8/19/19 - 9/20/19. Нов стандард за дизајн на паметни телефони.Понуда за предвремени страни : За ограничено време, кога ќе ја подготвите новата белешка Samsung Galaxy од 8/8/19-8/22/19, ќе добиете кредит од Samsung од 150 американски долари кога ќе го подготвите Galaxy Note10+ или 100 $ Samsung кредит кога ќе го предложите Galaxy Note10 бесплатно. Користењето на Galaxy Note10 се чувствува како втора природа. Не се потребни кабли.

R

Им се допаѓа и на купувачите