.

.

Хермес E Де Мервеил 1.6 мл Спреј За Тоалетна Вода, 1.35 Мл Прекрасен Сет За Подароци За Лосион За Тело

Хермес E Де Мервеил 1.6 мл Спреј За Тоалетна Вода, 1.35 Мл Прекрасен Сет За Подароци За Лосион За Тело

DEN 566.08
Износ

Спреј од 1,6 мл ЕДТ, 1,35 мл Прекрасен Лосион За Тело : - Лансиран од дизајнерската куќа На Хермес во 2004 година. Овој ориентален дрвенест мирис има мешавина од портокалова, лимонска, елеми смола, килибар, розова пиперка, виолетова, бибер, ела, дабова мов и кедар. Овој ориентален дрвенест мирис има мешавина од портокалова, лимонска, елеми смола, килибар, розова пиперка, виолетова, бибер, ела, дабова мов и кедар.

R

Им се допаѓа и на купувачите