.

.

Росариви 1 Роденден Банер Банер Венец Бебе Месечна Пресвртница Фото Реквизит Партија Декор

Росариви 1 Роденден Банер Банер Венец Бебе Месечна Пресвртница Фото Реквизит Партија Декор

DEN 132.48
Износ

Опис Ова е месечна пресвртница фото бантинг банер во собата. Со 12 круни од сјајна хартија, кои имаат соодветен број на секоја, оваа месечна венец е погодна за разни забави како роденден, туш за бебиња, свадба, годишнина и други повеќе. Карактеристики-Боја : како што е прикажано. - Материјал : Хартија. - Големина : Прибл. 3м должина. - Одлични забави за украсување на првиот роденден на бебињата. - Прекрасна пресвртница за раст за снимање и прикажување на растот на бебето. - 12 клипови се прикачени за лесно поврзување на фотографиите со соодветните броеви. - Исто така погоден за туш за бебиња, свадба, годишнина и други забави.Вклучен пакет : 1 x лента 12 x хартија круна со број 12 x клип Одлични забави за украсување на првиот роденден на бебето. Прекрасна пресвртница за раст за снимање и прикажување на растот на бебето. 12 клипови се прикачени за лесно поврзување на фотографиите со соодветните броеви. Исто така погоден за туш за бебиња, свадба, годишнина и други забави.

R

Им се допаѓа и на купувачите