.

.

Санвиглор Дами Пуловер Штанд Јака Исечени Дуксер Половина Патент Врвови Лабава Фит Fall Светло Жолта С

Санвиглор Дами Пуловер Штанд Јака Исечени Дуксер Половина Патент Врвови Лабава Фит Fall Светло Жолта С

DEN 447.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Исечен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Цврста Боја : Светло Сина, Темно Кафеава, Сива, Светло Жолта (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Стојат Должина На Ракавот : Долго должина на ракавот : Исечена Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Исечен дуксер со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Исечен Дуксер, Обични Врвови Со Цврста Боја, Туники Со Долги Ракави Стојат Дуксери со Пуловер со Јака. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Женскиот Пуловер Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Врв Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Еднобојни, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери Со Половина Патент, Пуловер, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Исечениот Дуксер Пар Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд За Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите