.

.

Бјутир Бебе Мало Девојче Врвови Детска Облека Летен Ден На Таткото Печатење Писма Деца Маица Круг Вратот Повик Краток Ракав Маица Момчиња Краток Ракав Шема Маица З

Бјутир Бебе Мало Девојче Врвови Детска Облека Летен Ден На Таткото Печатење Писма Деца Маица Круг Вратот Повик Краток Ракав

DEN 1.33
Износ

Детска Облека Летен Ден На Таткото Писмо Печатење Детска Маица Тркалезен Врат Обична Маица Со Кратки Ракави За Девојки Маица Со Кратки Ракави За Момчиња. Материјал : дакрон. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Благодарам!). Големина шема : . Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 години Биста : 55 см/21,65" Ракав : 11 см/4,33" Должина : 38 см/14,96"Големина : 110 Препорачана возраст : 4-5 години Биста : 60 см/23,62" Ракав : 12 см/4,72" Должина : 43 см/16,93"Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 години Биста : 65см/25.59" ракав : 13см/5.12" должина : 47см/18.50"големина : 130" препорачана возраст : 7-8години биста : 70см/27.56" ракав : 14см/5.51"должина : 51см/20.08" големина : 140 препорачана возраст : 9-10години биста : 77см/30.31" ракав : 15см/5.91"должина : 55см/21.65" големина : 150 Препорачана Возраст : 11-12години биста : 82см/32.28" ракав : 16см/6.30"должина : 60см/23.62" големина : 160 препорачана возраст : 13-14години Биста : 90см/35.43" Ракав : 17см/6.69" Должина : 65см/25.59 " детска облека летно писмо за печатење на денот на таткото детска маица Со Кружен Врат обична маица со кратки ракави за девојки маица со кратки ракави за момчиња. Детска Облека девојки Облека мали девојчиња Кошули Блузи мали девојчиња Маици Тенкови Блузи мали девојчиња Графички Маици слатки блузи за тинејџерски девојки летна fall зимска облека за тинејџерки. Девојки Обични Маици Со Кратки Ракави Лабави Деца Летна Маичка Лето Печатење Маици За Тинејџерски Девојки Краток Ракав Исечен Памучен Екипаж. Удобни облеки за мали деца за девојчиња, лесни за лизгање; добро одговара како секојдневна облека и летно патување. Идеја за подарок за детска облека, добар подарок за момчиња и девојчиња - син, ќерка, внук и внука. Добрата детска облека за славење на семејниот Велигденски собир.

R

Им се допаѓа и на купувачите