.

.

Торонто Блу ​​aysејс - постер за боди

Торонто Блу ​​aysејс - постер за боди

DEN 839.84
Износ

Изразете се со овој постери со целосна боја, висококвалитетен постер. Нашите постери се одличен начин за подобрување на секоја просторија - од просторија за студентски дом до одбор. Тие лесно се врамени или обесени со нашиот постер -клип ™ за да го украсат секој wallид лесно. Се тркалаше и испорача во стабилна цевка. Прави одличен подарок! Отпечатоци во рок од 24 часа за итна испорака. Печатено на Premium 210 GSM Photoart Gloser Paper, официјално лиценциран постер, овластена хартија за FSC. Подготвени за рамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите